850A3802w

Lasītāja dienasgrāmata “Es lasu un man patīk”

Ir īpaši veidota piezīmju grāmatiņa, kurā veicami pieraksti par grāmatām, kas tiek lasītas, kuras vēl gaida rindā, un tām, kas iegūlušas sirdī un prātā uz visu dzīvi.

Lasītāja dienasgrāmatas saturs un galvenās nodaļas īsumā : skatīt šeit..

Veicot pirkumu, sadaļā “Pasūtījuma piezīmes” lūdzu norādīt vēlamo dienasgrāmatas krāsu ( “Es lasu un man patīk” BALTĀ krāsā ir izpārdota)

Lasītāja dienas grāmatas varat iegādāties “Jānis Roze” un “Latvijas grāmata” grāmatnīcās

Produkta apraksts

Lielākā Lasītāja dienasgrāmatas daļa paredzēta informācijai par grāmatas nosaukumu, autoru, žanru un citām svarīgām ziņām. Papildinot to ar savu personīgo vērtējumu, kā arī pievienojot piezīmes, citātus un atziņas, laika gaitā veidosies visu izlasīto svarīgo grāmatu kartotēka.

Dienasgrāmatas otrajā daļā iekļautas vairākas praktiskas sadaļas, kas var noderēt katram kaislīgam lasītājam – piemēram, vieta, kur norādīt grāmatas, kuras kādam aizdotas (vai no kāda aizlienētas), vieta sarakstam ar grāmatām, ko izlasīt nākotnē, īpašas pierakstu lapas arī tiem, kuri piedalās kādā grāmatu klubā.

Sadaļa veltīta arī Manas dzīves grāmatām – tiem literārajiem darbiem, kas bijuši līdzās svarīgos dzīves posmos, palīdzējuši kaut ko mainīt vai mainīties pašam, kas kļuvuši par daļu no svarīgas dzīves pieredzes, kuru nedrīkst aizmirst.

Dienasgrāmatas pēdējās lapās iekļauti saraksti ar mūsu pašu tautas un arī starptautiski atzītām grāmatām – tur uzskaitīti visi autori un izdevumi, kas šajā tūkstošgadē saņēmuši Latvijas Literatūras gada balvu, kā arī virkne ar visā pasaulē populāriem ārzemju literatūras darbiem. Šādas ziņas lieti noderēs, domājot par to, kuru grāmatu lasīt nākamo.

Grāmatu draugi ar prieku un smaidu varēs likt lietā arī dienasgrāmatā ievietoto grāmatzīmi-durvju zīmi “Lūdzu, netraucējiet! Es lasu”. Tā noderēs, lai ceļojums grāmatas uzburtajā pasaulē varētu būt mierīgs un neviena netraucēts.

Šogad Rīgas kā kultūras galvaspilsētas norišu gaisotnē, ar interesi gaidot Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas atklāšanu un vairāku mēnešu garumā projektā Lielā lasīšana kopīgi meklējot mūsu tautas iecienītākās grāmatas, kopā izdzīvosim īstu lasīšanas gadu. Tāpēc šis ir patiešām piemērots laiks, lai sāktu veidot savu Lasītāja dienasgrāmatu – visu skaisto, pārsteidzošo, mierinošo, iepriecinošo, pamācošo un noslēpumaino literāro ceļojumu atmiņu albumu, kas palīdzēs starp teksta rindām piedzīvoto noglabāt sirdī uz palikšanu.

Santa Liģere par lasītāja dienasgrāmatu “Es lasu un man patīk”

Lai nepazaudētu daļiņu savas dvēseles, lieliski noderēs grāmatu dienasgrāmata no BaibaBooks! Un ne tikai lai atgādinātu sev, kam aizdotas grāmatas, bet lai atzīmētu tās, kuras jau ir izlasītas, un tās, kuras vēl tikai tiks lasītas, – lai tās novērtētu, lai atzīmētu nozīmīgākās atziņas un būtībā izveidotu savu plaukstas lieluma grāmatu kartotēku. Turklāt tajā atradīsi arī ieteikumus ar atzītām un novērtētām grāmatām un vēl daudzas citas interesantas sadaļas!

Dainis Gžibovskis par lasītāja dienasgrāmatu “Es lasu un man patīk” 

“Literatūras galvenais uzdevums ir pateikt patiesību par mums pašiem, stāstot par cilvēkiem, kuri nekad nav eksistējuši” – Stīvens Kings

Šāds citāts atrodams jaunās grāmatu izdevniecības “BaibaBooks”  izdotajā lasītāja dienasgrāmatā “Es lasu un man patīk”, kuru pavisam nesen ieguvu savā īpašumā. Manas simpātijas šī dienasgrāmata iemantoja gan ar šo Kinga citātu, gan ar gaumīgo dizainu un kompakto izmēru.Lasīt tālāk…

Blogs “Kurpjukaste”  par lasītāja dienasgrāmatu “Es lasu un man patīk” 

Labi, jā, atzīstu, metu acis jau sen, bet šodien iegāju grāmatnīcā un nespēju šo brīnumu nenopirkt. Tā nu tiku pie ērta, kompakta un skaista… grāmatu plānotāja.Lasīt tālāk…

Apollo  par lasītāja dienasgrāmatu “Es lasu un man patīk”

  Izdevniecība BaibaBooks šajā Lielās lasīšanas gadā nāk klajā ar dāvanu visiem grāmatniekiem – Lasītāja dienasgrāmatu.Lasīt tālāk…

Papildu informācija

Svars 0.220 kg
ISBN

9789934844126

Lpp.

192

Garums x platums x augstums (mm)

160 x 110 x 17

Iesējuma tips

Īpaša dizaina vāki