PS-Tu man Patic

P.S. Tu man patīc

Keisijas Vestas satriecošais mīlas stāsts pārsteigs ar neatvairāmu humoru, sirsnīgumu un dzirksti un vienmēr tad, kad vismazāk to gaidīsiet.

“P.S. Tu man patīc” – P.S. I Like You by Kasie West 

Grāmatas varat iegādāties “Jānis Roze” un “Latvijas grāmata” grāmatnīcās

Produkta apraksts

Lilija ir nelabojama sapņotāja, un viņai līdz ģībonim riebjas ķīmija… Viņa ir nedaudz kautrīga un apveltīta radošiem talantiem. Prot šūt un sacer dziesmas. Un vēl viņai ir neparasta gaume un, viņasprāt, visšausmīgākie mati uz pasaules. Jā, un pilnīgi traka ģimene!

Lilijas sapņotājas gars garlaicīgās ķīmijas stundas padara divtik neinteresantas. Taču tad notiek brīnums – sākums tam ir ar zīmuli uz sola ķīmijas kabinetā uzrakstīta Lilijas mīļākās dziesmas rinda. Šo dziesmu zina tikai nedaudzi, jo tā nav populāra. Nākamajā dienā kāds ir uzrakstījis nākamo dziesmas rindiņu un ziņu viņai!

Drīz vien Lilija ar anonīmo domubiedru sāk apmainīties vēstulēm – viņi dalās noslēpumos, iesaka viens otram grupas un sāk uzticēties. Lilija jūt, ka viņas sirds jau pieder nezināmajam rakstītājam, lai gan prāts vēl pretojas… Kas viņš ir? Lilija cenšas atklāt noslēpumu un atklāj, ka sirdslietas ne vienmēr ir saprotamas…

 

Keisija-WestaVairāk par grāmatas autori Keisiju Westu Lasīt tālāk…

 

 

 

downloadPortāls Goodreads par grāmatu “P.S. Tu man patīc”  Lasīt tālāk…

 

Papildu informācija

Svars 0.430 kg
ISBN

978-9934-539-17-6

Iesējuma tips

Cietie vāki

Garums x platums x augstums (mm)

207 x 137 x 26

Lpp.

248

Reviews

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “P.S. Tu man patīc”

*