Papagailis piparu kokā Baibabooks grāmata

Papagailis piparu kokā

Optimista Krisa Stjuarta jaunie piedzīvojumi Andalūzijā, stāsts par lielu uzdrīkstēšanos kaut ko mainīt savā dzīvē!

“Papagailis piparu kokā” – A Parrot in the Pepper Tree (Driving Over Lemons Trilogy #2)

E-grāmata

Grāmatas varat iegādāties “Jānis Roze” un “Latvijas grāmata” grāmatnīcās

Produkta apraksts

Kriss Stjuarts kļuva slavens, pateicoties grāmatai “Pāri citroniem”, kas tā pat kā  “Papagailis piparu kokā” ātri vien kļuva parstarptautisku bestselleru.

Papagailis piparu kokā turpina Pāri citroniem iesāktās optimista Krisa gaitas un stāstu par neparasto dzīvi nomaļā aitu fermā Spānijā, Andalūzijā, kur viņš kopā ar sievu pārcēlās uz dzīvi, atstājot aiz muguras mierīgo ikdienas dzīvi Lielbritānijā.

Šoreiz uzzināsim, kā ģimene mācās pierast pie Spānijas skolas dzīves, par viņu attiecībām ar kaimiņiem, kuri ir jauki ļaudis, bet joprojām uzvedas kā savdabji, kā grāmatu veiksme ir ietekmējusi Krisa dzīvi un vai viņš tik tiešām nenožēlo savas izvēles.
Papagailis piparu kokā atskatās arī uz Krisa Stjuarta iepriekšējo dzīvi – kad viņš Zviedrijā cirpa aitas, Spānijā mācījās spēlēt flamenko ģitāru, sita bungas savā skolas grupā Genesis un pat strādāja cirkā.

“Varbūt patiešām vislabākais, ko cilvēks pusmūžā var darīt, ir nedaudz sapurināt savu dzīvi. Darīt kaut ko citādu, dzīvot citā vietā, runāt citā valodā. Tas viss gādā, lai dzīve neapstājas un prāts nenoveco,” uzskata Kriss Stjuarts.

Atsauksmes

Papagailis piparu kokā Baibabooks grāmataIvitas blogs autore par grāmatu “Papagailis piparu kokā” 

Šī grāmata (un noteikti arī 1.daļa – “Pāri citroniem”) man šķiet ir jāizlasa ikvienam, kurš vispār mēdz lasīt grāmatas. Jo es šajās grāmatas redzu stāstu par uzdrošināšanos īstenot savus sapņus. Ikdiena mūs ir uzlikusi uz rutīnas sliedēm, un mēs visu laiku kursējam vienā un tajā pašā maršrutā. Jā, mēs sapņojam, taču pat savu sapņu dēļ baidāmies mainīt maršrutu, un tā arī paliekam tikai ar sapņiem. Kriss un Anna pierāda, ka sapņi ir īstenojami. Pat tie, kuri ir pilnīgi pārgalvīgi un varbūt pat apkārtējiem šķiet pilnīgi nenormāli, ir īstenojami un pat izbaudāmi. Šīs sajūtas un saules dēļ, kas burtiski sildīja no katras grāmatas lappuses, likšu grāmatai 10/10. Bonus par to, ka dzīves īstenība Krisa izpildījumā var būt tik pat velnišķīgi interesanta kā cita autora fantāzija. Lasīt tālāk…

Krisa stjuarta grāmata Papagailis piparu kokāGrāmatu blogeris Dainis Gžibovskis par grāmatu “Papagailis piparu kokā” 

““Papagailis piparu kokā” pārspēj pirmo grāmatu, jo autors šo grāmatu padarījis daudz personiskāku, ievijot tajā stāstus no savas jaunības, kā arī uzsverot daudzās ēnas puses, ar kurām jārēķinās, dzīvojot Spānijā, turklāt darbība kļūst daudz dinamiskāka un ir arī vairāki notikumi, kas uztur intrigu.” Lasīt tālāk…

 

Krisa stjuarta grāmata Papagailis piparu kokā_Grāmatu bloga “Valkīras dienasgrāmata” autore par grāmatu “Papagailis piparu kokā” 

“Noteikti gaidīšu arī trešo grāmatu “Mandeļu ziedu novērtēšanas biedrība”, lai turpinātu iepazīt dzīvespriecīgo autoru un viņa asprātīgās un optimistiskās piezīmes par Spāniju.”  Lasīt tālāk…

 

 

Kris Stjuarts BasibaBooks 2Vairāk par grāmatas autoru Krisu Stjuartu Lasīt tālāk…

 

 

 

 

downloadPortāls Goodreads par grāmatu “Papagailis piparu kokā”  Lasīt tālāk…

Papildu informācija

Svars 0.400 kg
ISBN

978-9934-539-08-4

Iesējuma tips

Cietie vāki

Garums x platums x augstums (mm)

130 x 210 x 26

Lpp.

256