Puišu grāmata - Copy

Puišu saraksts + Puišu grāmata

Šī grāmatu sērija noteikti ir īstā lasāmviela pusaugu meitenēm, kas tieši to šobrīd izdzīvo. Grāmata ļoti noderēs arī viņu vecākiem, jo palīdzēs izprast savu bērnu reakciju un emocijas. Tas ir stāsts par draudzību un nodevību, par pirmo mīlestību un vilšanos, ko piedzīvo pusaugu meitene Rūbija.

New York Times bestsellera Mēs bijām Meļi, ko Džons Grīns atzina par “absolūti neaizmirstamu”, augsti novērtētās autores Emīlijas Lokhārtas Puišu saraksts un Puišu grāmata – pirmā un otrā grāmata par sirsnīgo meiteni Rūbiju Oliveru.

“Puišu saraksts” – “The Boyfriend List”: 15 Guys, 11 Shrink Appointments, 4 Ceramic Frogs and Me, Ruby Oliver (Ruby Oliver #1)

“Puišu grāmata” – The Boy Book: A Study of Habits and Behaviors, Plus Techniques for Taming Them (Ruby Oliver #2)

Grāmatas varat iegādāties “Jānis Roze” un “Latvijas grāmata” grāmatnīcās

Produkta apraksts

“PUIŠU SARAKSTS”

Tik vienkāršs nosaukums dots E. Lokhārtas jaunajai grāmatai, kas galvenokārt uzrunā tīņus. Taču ne tikai.

Mazliet vairāk tā saistīs meitenes, bet interesēs arī zēnus.

Un tā noteikti patiks jau pieaugušajām meitenēm, kuru meitas pašreiz ir galvenās varones vecumā. Jo mums visiem un visām reiz bijis savs Puišu saraksts un savs skolas visums, kad dzīve riņķo vienīgi ap to. Kā nesabrukt, ja pēkšņi šis visums tevi izspļauj no draudzīgās orbītas, un tu attopies kā izstumtā?

Rūbija izturēs.

Šis būs labestības pilns, sirsnīgs stāsts par skolu. Par draudzību un nodevību, par pirmo mīlestību un vilšanos, ko piedzīvo pusaugu meitene Rū.

Varbūt Rūbija kādam liks dusmoties, bet varbūt pārsteigs un ļaus uz savu bērnu palūkoties redzīgākām acīm, ja esat jau pieaugušo meiteņu kategorijā.  Katrā ziņā, šī grāmata ir citāda un tomēr  par to pašu – cilvēciskām kaislībām, lai arī šīs kaislības vēl ir ļoti jaunas un nepieredzējušas.

Bet varbūt Rūbijā atpazīsiet sevi?

“PUIŠU GRĀMATA”

Lūk, kā sākas nupat autovadītājas apliecību ieguvušās Rūbijas Oliveras trešais gads Teita vidusskolā:

Kima: nesarunājas. Bet atrodas tālu prom Tokijā.

Kriketa: nesarunājas.

Nora: sarunājas – it kā. Mēs abas mazliet papļāpājām reizēs, kad šovasar saskrējāmies ārpus skolas. Bet viņa nav man zvanījusi.

Noels: viņam vienalga, ko citi domā.

Megana: viņai nav citu draugu.

Daktere Z.: mēs sarunājamies.

Un Džeksons. pats svarīgākais: Nesarunājas.

Tomēr, pienākot ziemas brīvlaikam, Rūbijai būs jauns darbs, izveidosies neparasta, bet ļoti patīkama draugu grupa, Puišu grāmata tiks papildināta ar jauniem ierakstiem, un vairāki sarežģīti lēmumi palīdzēs Rūbijai aptvert, ka pastāv dzīve arī ārpus Teita visuma.

Atsauksmes

untitledBloga “Tējtasīte” autore par grāmatu “Puišu saraksts”

Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka laba jauniešu literatūra ne tikai izklaidē un bagātina pusaudžu lasīšanas pieredzi, bet arī rezonē ar pieaugušo lasītāju. Rūbijas Oliveras stāsts, lai gan pasniegts ļoti gaisīgā manierē, manuprāt, varētu tikt dēvēts par tādu kā pusaugu meitenes prāta anatomiju jau no pieaugušas sievietes analītiskā un feministiskā prāta pozīcijām…  Lasīt tālāk…

 

bb_puishu-saraksts_ww3Ivita Pelnēna par grāmatu “Puišu saraksts”

Man šķiet gribētos teikt, ka šī grāmata ir kā liels atgādinājums. Atgādinājums pieaugušajiem kādi ir pusaudži. Bieži vien nobriestot mēs aizmirstam kādi bijām toreiz, kad salīdzinoši niecīgas problēmas šķita armagedona cienīgas, kad liela vērtība mūsu dzīvē bija citu atzinībai. Emīlijai Lokhārtai šis atgādinājums ir padevies lielisks. Tik lielisks, ka es lasot uzdevu sev jautājumu – vai es arī tāda reiz biju? Tātad no vienas puses šī ir grāmata pusaudžiem par viņiem aktuālām tēmām, no otras puses pieaugušajiem, lai saprastu pusaudžus. Lasīt tālāk…

bb_puishu-saraksts_ww3Bloga Kurpjukaste autore par grāmatu “Puišu saraksts”

Grāmatas mērķauditorija ir pusaugu meitenes no aptuveni 11 gadiem. Tas ir diezgan nenoteikti, tāpēc, līdz ko tev sāk interesēt pretējais dzimums – šitā grāmata ir priekš tevis. Tāpat iesaku to izlasīt arī šo meiteņu vai vispār meitu vecākiem. Atceros savus kašķus ar vecākiem, jo likās, ka mani neviens nesaprot – šī grāmata jūs ieliks piecpadsmitgadīgas meitenes galvā un varbūt palīdzēs saprast savu bērnu vai domāšanas veidu. Lasīt tālāk…

Puisu Gramata E.Lokharta“Ivitas Blogs” autores par grāmatu “Puišu grāmata”

Emīlija Lokhārta meistarīgi atklāj pusaudža dzīves redzējumu kārtu pa kārtai. Lasītājam ir iespēja izdzīvot visādus kreņķus, sākot no zudušas draudzības līdz sadaļai – ko iesākt ar dulliem vecākiem. Tāpat varu teikt, ka šo grāmatu ir vērts izlasīt ne tikai jauniešiem, bet arī pieaugušajiem, jo mēs esam kļuvuši tik stīvi un pamācoši, bet esam aizmirsuši kā paši reiz redzējām dzīvi, un tikai tas, kurš to neaizmirst, var kļūt par labu vecāku, jo tādā vai citādā veidā no Rūbijai līdzīgiem kreņķiem nav izdevies izvairīties nevienam.  Turklāt šī autore spēj pusaudžiem domātu grāmatu uzrakstīt tik sakarīgi, ka pat pieaugušajam ir jāpasmaida par Rūbijas dzīves argumentēto viedokli un atklāsmēm.  Lasīt tālāk…

gramata2Bloga “Kurpjukaste” autore par grāmatu “Puišu grāmata”

Šī grāmata man patika labāk par pirmo (kas ir interesanti, jo man pārāk bieži nepatīk sēriju otrās grāmatās). Rūbija šeit likās pieaugušāka un ar vairāk saprāta galvā, izdarot svarīgus lēmumus savā dzīvē, par ko man bija liels prieks. Lai gan joprojām nedaudz atkarīga no vecākiem, viņa mēģināja ņemt dzīvi savās rokās un uzņemties atbildību, sperot pieauguša cilvēka soļus. Bet protams, tas automātiski neizslēdz bērnišķīgumu un pusaudžu dzīves aspektus no Rūbijas dzīves.Lasīt tālāk…

Portāls Goodreads par grāmatu “Puišu saraksts”  Lasīt tālāk…

173491

Vairāk par grāmatas autori E.Lokhārtu Lasīt tālāk…

 

 

 

downloadPortāls Goodreads par grāmatu

“Puišu saraksts”  Lasīt tālāk…

“Puišu grāmata”  Lasīt tālāk…

Publishers Weekly – “Trāpīgi dialogi un detaļas, kas lasījumu padara tik sāpīgi pazīstamu un no kura nav iespējams atrauties.”

Kirkus Reviews – “Lokhārta spīdoši attēlo visaptverošo skolas sociālās dzīves mikrokosmu.”

Richie’s Picks grāmatu blogs – “Apburošs un bieži vien sāpīgi patiess stāsts par to, kas notiek, kad satiekas meitenes un puiši.”

Žurnāls Romantic Times – “Atjautīgs veids, kā attēlot pusaudža dzīvi… Aizraujoša grāmata ar labi būvētu stāstu un dziļu, emocionālu nozīmi.”

Neds Visini, grāmatas Savā ziņā jocīgs stāsts autors – “Viegls un neviltots stāsts ar maigu izpratni par to, kas patiesībā “staigā” pa Amerikas vidusskolu gaiteņiem. Puišu saraksts man lika smieties un, jā, man tā kā patika Kima.”

J.Minters, grāmatu sērijas Savējais autors – “Rūbijas Oliveras Puišu saraksts ir brīnišķīgs un traģisks mūsdienu dokuments. Man bija žēl dažu puišu, bet tajā pašā laikā, lasot grāmatu, man tomēr pašam gribējās būt šajā sarakstā.

Papildu informācija

Svars 0.380 kg
ISBN

978-9934-539-14-5

Iesējuma tips

Cietie vāki

Garums x platums x augstums (mm)

130 x 210 x 25

Lpp.

192