bb_puishu-saraksts_ww

Puišu saraksts

“Puišu saraksts” noteikti ir īstā lasāmviela pusaugu meitenēm, kas tieši to šobrīd izdzīvo. Grāmata ļoti noderēs arī viņu vecākiem, jo palīdzēs izprast savu bērnu reakciju un emocijas.

New York Times bestsellera Mēs bijām Meļi, ko Džons Grīns atzina par “absolūti neaizmirstamu”, augsti novērtētās autores E. Lokhārtas “Puišu saraksts” – pirmā grāmata sērijā par trakulīgo un sirsnīgo Rūbiju Oliveru.

“Puišu saraksts” – “The Boyfriend List”: 15 Guys, 11 Shrink Appointments, 4 Ceramic Frogs and Me, Ruby Oliver (Ruby Oliver #1)

E-grāmata

Grāmatas varat iegādāties “Jānis Roze” un “Latvijas grāmata” grāmatnīcās

Produkta apraksts

Atgriežoties skolā, mācību gadu sākam ar grāmatu “Puišu saraksts”!

Tik vienkāršs nosaukums dots E. Lokhārtas jaunajai grāmatai, kas galvenokārt uzrunā tīņus. Taču ne tikai.

Mazliet vairāk tā saistīs meitenes, bet interesēs arī zēnus.

Un tā noteikti patiks jau pieaugušajām meitenēm, kuru meitas pašreiz ir galvenās varones vecumā. Jo mums visiem un visām reiz bijis savs Puišu saraksts un savs skolas visums, kad dzīve riņķo vienīgi ap to. Kā nesabrukt, ja pēkšņi šis visums tevi izspļauj no draudzīgās orbītas, un tu attopies kā izstumtā?

Rūbija izturēs.

Šis būs labestības pilns, sirsnīgs stāsts par skolu. Par draudzību un nodevību, par pirmo mīlestību un vilšanos, ko piedzīvo pusaugu meitene Rū.

Varbūt Rūbija kādam liks dusmoties, bet varbūt pārsteigs un ļaus uz savu bērnu palūkoties redzīgākām acīm, ja esat jau pieaugušo meiteņu kategorijā.  Katrā ziņā, šī grāmata ir citāda un tomēr  par to pašu – cilvēciskām kaislībām, lai arī šīs kaislības vēl ir ļoti jaunas un nepieredzējušas.

Bet varbūt Rūbijā atpazīsiet sevi?

Atsauksmes


untitledBloga “Tējtasīte” autore par grāmatu “Puišu saraksts”

Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka laba jauniešu literatūra ne tikai izklaidē un bagātina pusaudžu lasīšanas pieredzi, bet arī rezonē ar pieaugušo lasītāju. Rūbijas Oliveras stāsts, lai gan pasniegts ļoti gaisīgā manierē, manuprāt, varētu tikt dēvēts par tādu kā pusaugu meitenes prāta anatomiju jau no pieaugušas sievietes analītiskā un feministiskā prāta pozīcijām…  Lasīt tālāk…

bb_puishu-saraksts_ww3Ivita Pelnēna par grāmatu “Puišu saraksts”

Man šķiet gribētos teikt, ka šī grāmata ir kā liels atgādinājums. Atgādinājums pieaugušajiem kādi ir pusaudži. Bieži vien nobriestot mēs aizmirstam kādi bijām toreiz, kad salīdzinoši niecīgas problēmas šķita armagedona cienīgas, kad liela vērtība mūsu dzīvē bija citu atzinībai. Emīlijai Lokhārtai šis atgādinājums ir padevies lielisks. Tik lielisks, ka es lasot uzdevu sev jautājumu – vai es arī tāda reiz biju? Tātad no vienas puses šī ir grāmata pusaudžiem par viņiem aktuālām tēmām, no otras puses pieaugušajiem, lai saprastu pusaudžus. Lasīt tālāk…

bb_puishu-saraksts_ww3Bloga Kurpjukaste autore par grāmatu “Puišu saraksts”

Grāmatas mērķauditorija ir pusaugu meitenes no aptuveni 11 gadiem. Tas ir diezgan nenoteikti, tāpēc, līdz ko tev sāk interesēt pretējais dzimums – šitā grāmata ir priekš tevis. Tāpat iesaku to izlasīt arī šo meiteņu vai vispār meitu vecākiem. Atceros savus kašķus ar vecākiem, jo likās, ka mani neviens nesaprot – šī grāmata jūs ieliks piecpadsmitgadīgas meitenes galvā un varbūt palīdzēs saprast savu bērnu vai domāšanas veidu. Lasīt tālāk…

173491Vairāk par grāmatas autori E.Lokhārtu Lasīt tālāk…

 

 

 

downloadPortāls Goodreads par grāmatu “Puišu saraksts”  Lasīt tālāk…

 

Publishers Weekly – “Trāpīgi dialogi un detaļas, kas lasījumu padara tik sāpīgi pazīstamu un no kura nav iespējams atrauties.”

Kirkus Reviews – “Lokhārta spīdoši attēlo visaptverošo skolas sociālās dzīves mikrokosmu.”

Richie’s Picks grāmatu blogs – “Apburošs un bieži vien sāpīgi patiess stāsts par to, kas notiek, kad satiekas meitenes un puiši.”

Žurnāls Romantic Times – “Atjautīgs veids, kā attēlot pusaudža dzīvi… Aizraujoša grāmata ar labi būvētu stāstu un dziļu, emocionālu nozīmi.”

Neds Visini, grāmatas Savā ziņā jocīgs stāsts autors – “Viegls un neviltots stāsts ar maigu izpratni par to, kas patiesībā “staigā” pa Amerikas vidusskolu gaiteņiem. Puišu saraksts man lika smieties un, jā, man tā kā patika Kima.”

J.Minters, grāmatu sērijas Savējais autors – “Rūbijas Oliveras Puišu saraksts ir brīnišķīgs un traģisks mūsdienu dokuments. Man bija žēl dažu puišu, bet tajā pašā laikā, lasot grāmatu, man tomēr pašam gribējās būt šajā sarakstā.

 

 

 

 

 

Papildu informācija

Svars 0.380 kg
ISBN

978-9934-539-10-7

Iesējuma tips

Cietie vāki

Garums x platums x augstums (mm)

130 x 210 x 25

Lpp.

216