Grāmatas

Showing 1–8 of 16 results

 • w-mazais

  Mani sauc Lūsija Bārtone

  Atmiņā paliekoša grāmata par mātes un meitas attiecībām. #1 NewYork Times bestsellers Grāmata nominēta 2016.gada Bukera balvai  (Man Booker Prize for Fiction 2016) "Mani sauc Lūsija Bārtone" - Elizabete Strauta - Pulicera balvas laureāte "My Name Is Lucy Barton" by Elizabeth Strout
  8€
 • Meli_baneris_1000x716_NEW

  Mēs bijām Meļi

  Saspringta psiholoģiska mistērija ar negaidītu beigu pavērsienu. 2014.GADA LABĀKAIS JAUNIEŠU ROMĀNS – (Lasītāju portāls Goodreads   
  9€
 • BB_Nepratigi iemilejies_baneris_1000x716

  Neprātīgi Iemīlējies

  Sirsnīgs un asprātīgs ceļvedis ceļā uz mīlestību pret Itāliju un itālisko. Grāmatā atradīsiet arī daudz ļoti prasmīgu dabas un itāļu virtuves aprakstu gaumīgā humora un asprātības mērcē.
  12,50€
 • Papagailis piparu kokā Baibabooks grāmata

  Papagailis piparu kokā

  Optimista Krisa Stjuarta jaunie piedzīvojumi Andalūzijā, stāsts par lielu uzdrīkstēšanos kaut ko mainīt savā dzīvē! "Papagailis piparu kokā" - A Parrot in the Pepper Tree (Driving Over Lemons Trilogy #2)
  11€
 • Puisu Gramata E.Lokharta

  Puišu grāmata

  Šī ir īstā lasāmviela pusaugu meitenēm un viņu vecākiem! Šajā grāmatas "Puišu saraksts" turpinājumā, uzsākdama jauno mācību gadu, Rūbija Olivera joprojām cenšas sadzīvot ar savas popularitātes sabrukumu. Sekojot savas psihoterapeites ieteikumam, Rūbija sāk uz pusslodzi strādāt zooloģiskajā dārzā, lai nodarbinātu savas domas, bet vienalga nespēj tikt pāri sāpēm par zaudētajām draudzenēm un puišiem. New York Times bestsellera Mēs bijām Meļi, ko Džons Grīns atzina par “absolūti neaizmirstamu”, augsti novērtētās autores Emīlijas Lokhārtas Puišu grāmata - otrā grāmata par sirsnīgo meiteni Rūbiju Oliveru. "Puišu grāmata" - The Boy Book: A Study of Habits and Behaviors, Plus Techniques for Taming Them (Ruby Oliver #2)
  8€
 • bb_puishu-saraksts_ww

  Puišu saraksts

  “Puišu saraksts” noteikti ir īstā lasāmviela pusaugu meitenēm, kas tieši to šobrīd izdzīvo. Grāmata ļoti noderēs arī viņu vecākiem, jo palīdzēs izprast savu bērnu reakciju un emocijas. New York Times bestsellera Mēs bijām Meļi, ko Džons Grīns atzina par “absolūti neaizmirstamu”, augsti novērtētās autores E. Lokhārtas "Puišu saraksts" – pirmā grāmata sērijā par trakulīgo un sirsnīgo Rūbiju Oliveru. "Puišu saraksts" - "The Boyfriend List": 15 Guys, 11 Shrink Appointments, 4 Ceramic Frogs and Me, Ruby Oliver (Ruby Oliver #1)
  9€
 • Sale! 20161130_154212

  Puišu saraksts + Mēs bijām Meļi

  Šī gada populārāko jauniešu grāmatu komplekts!
  Laikam jau reti kurš nebūs dzirdējis E. Lokhārtas vārdu. Šīs talantīgās autores grāmatas ir iekarojušas daudzu jauniešu sirdis visā pasaulē un nu jau arī Latvijā. Pēc lasītāju, "Bērnu un jauniešu žūrijas" un grāmatu blogeru daudzajām labajām atsauksmēm par autores grāmatu "Mēs bijām Meļi", tagad latviešu valodā ir pieejama arī  E. Lokhārtas grāmata "Puišu saraksts".
  “Puišu saraksts” noteikti ir īstā lasāmviela pusaugu meitenēm, kas tieši to šobrīd izdzīvo. Grāmata ļoti noderēs arī viņu vecākiem, jo palīdzēs izprast savu bērnu reakciju un emocijas.
  “Mēs bijām Meļi” - New York Times bestsellers, ko Džons Grīns atzina par “absolūti neaizmirstamu”.  Saspringta psiholoģiska mistērija ar negaidītu beigu pavērsienu.
  17€ 15€
 • Puišu grāmata - Copy

  Puišu saraksts + Puišu grāmata

  Šī grāmatu sērija noteikti ir īstā lasāmviela pusaugu meitenēm, kas tieši to šobrīd izdzīvo. Grāmata ļoti noderēs arī viņu vecākiem, jo palīdzēs izprast savu bērnu reakciju un emocijas. Tas ir stāsts par draudzību un nodevību, par pirmo mīlestību un vilšanos, ko piedzīvo pusaugu meitene Rūbija. New York Times bestsellera Mēs bijām Meļi, ko Džons Grīns atzina par “absolūti neaizmirstamu”, augsti novērtētās autores Emīlijas Lokhārtas Puišu saraksts un Puišu grāmata - pirmā un otrā grāmata par sirsnīgo meiteni Rūbiju Oliveru. "Puišu saraksts" - "The Boyfriend List": 15 Guys, 11 Shrink Appointments, 4 Ceramic Frogs and Me, Ruby Oliver (Ruby Oliver #1) "Puišu grāmata" - The Boy Book: A Study of Habits and Behaviors, Plus Techniques for Taming Them (Ruby Oliver #2)
  15€