Smilšu Pulkstenis Smilšu Taimeris - 30 Minūšu & 15 Minūšu Taimeris Set Palikt Koncentrētākas Un Būt Efektīvākiem - Laika Vadības Rīks - [Dāvana-Gatava Pac

w259

€6.21

-2.78

€8.99

-30 %

Jauns produkts

Smilšu Pulkstenis Smilšu Taimeris - 30 Minūšu & 15 Minūšu Taimeris Set - Uzlabot Produktivitāti & Sasniegtu Mērķi - Palikt Koncentrētākas Un Būt Efektīvākiem - Laika Vadības Rīks - [Dāvana-Gatava Iepakojuma]

Izmērs:6.8*14cm

Materiāls: augstas borsilikāta stikla + dižskābardis bāzes

1、30 MINŪTES DARBA, 15 MINŪŠU ATPŪTA - Šie elegants, bet izturīga smilšu taimeri padara to viegli, lai izsekotu savu darbu, novērtēt savu progresu, un novērstu izdegšanas ar laiku ārā.Ar pusi stundas darbs un stabila 5 minūšu pārtraukumu, jūs varat palikt koncentrējas un produktīvu ilgāk.

2、 SASNIEGT lielus MĒRĶUS VIEGLI - nojaucot jūsu mērķi, tos ir vieglāk achieve.By pagrieziena jūsu ambīcijas uz mazām, izmērāmi vienības ar melno atpakaļskaitīšanas smilšu taimeris, jūs varat pavadīt savu laiku gudri un sasniegt savus dzīves mērķus ātrāk.

3、 KLASISKS, ELEGANTS SMILŠU TAIMERIS - Šie izturīga borsilikāta stikla smilšu taimeri ir vienkārši lielisks.Minimālisma dizains un kontrastējošā Melnā un Baltā smilšu izcelsies uz jebkura galda, divkāršojot kā dekoratīvu palielināt savu produktivitāti.

4、IZTURĪGA UN STABILA - Šie ciets stikls, smilšu taimeri ir būvēts, lai pēdējā, un ar bonusu dižskābarža koka stāv ar mīkstu filca pamatnes, jūsu hourglasses saglabāsies stabila un aizsargāta pat tad, ja esat darba aizņemts kafijas veikals vai ēdiena gatavošanas.

5 、BŪTU produktīvāka UZREIZ - bez Darba noteiktajā termiņā atstāj jūs atvērt traucējošos un izdegšanas.Ar šo 30 minūšu smilšu taimeris un 15 minūšu smilšu pulkstenis, jūs varat novērst savu darbu efektīvi.Sadalīt jūsu darbu viegli, efektīvi intervāliem.

Iepakojums saraksts: 1 smilšu pulkstenis;

Tagi: smilšu taimeris liela, stikla stundu, 30 minūšu taimeris, smilšu pulkstenis smilšu stikla taimeris, smilšu pulkstenis, smilšu pulkstenis, 30 minūšu smilšu pulkstenis, 15 minūšu taimeris smilšu pulkstenis, stikla smilšu pulksteņa 30 minūtes, 30 min smilšu taimeris

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Modeļa Numurs Jauns

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Saistītie Produkti